Numărul piesei 812.170
Producător ELRING 
Cod EAN 4041248758717
Garanție 24 de luni
166,26 RONcu TVA
137,41 RONfără TVA
Articol extins/Informatii de extindere cu garnituri
Pt. turbocompresor cu număr OE 55486149
Pt. turbocompresor cu număr OE 55486151
Pt. turbocompresor cu număr OE 55493250
Pt. turbocompresor cu număr OE 55496238
Pt. turbocompresor cu număr OE 55497868
Pt. turbocompresor cu număr OE 55506594
Pt. turbocompresor cu număr OE 55577705
Pt. turbocompresor cu număr OE 55583588
Pt. turbocompresor cu număr OE 55589342
Pt. turbocompresor cu număr OE 55598494
Pt. turbocompresor cu număr OE 55599546
Pt. turbocompresor cu număr OE 55984948
Pt. turbocompresor cu număr OE 860492
Pt. turbocompresor cu număr OE 860526
Pt. turbocompresor cu număr OE 860531
Pt. turbocompresor cu număr OE 860995
Pt. turbocompresor cu număr OE 860996
Pt. turbocompresor cu număr OE 861035
Pt. turbocompresor cu număr OE 861036
Pt. turbocompresor cu număr OE 861097
Articol completare/Info suplimentar 2 cu suruburi
Numar tarif marfa 8.484.900.000