Numărul piesei 803 052
Producător SACHS 
Cod EAN 4013872854219, 4059923009245
Garanție 24 de luni
128,75 RONcu TVA
106,41 RONfără TVA
Partea de montare Axa fata stanga
Partea de montare Axa fata dreapta
Per osie 2
Pt. nr. OE 1377259
Pt. nr. OE 1381836
Pt. nr. OE 1406414
Pt. nr. OE 1441597
Pt. nr. OE 1734710
Pt. nr. OE 1761001
Pt. nr. OE 30736503
Pt. nr. OE 31200897
Pt. nr. OE 31340241
Pt. nr. OE 31340242
Pt. nr. OE 31340605
Pt. nr. OE 31340606
Pt. nr. OE 5183155
Pt. nr. OE 6G91-3K155-AAA
Pt. nr. OE 6G91-3K155-AAB
Pt. nr. OE 6G91-3K155-AAC
Pt. nr. OE 6G91-3K155-AAD
Pt. nr. OE AG91-3K155-BAA
Pt. nr. OE AG91-3K155-BAB
Pt. nr. OE DG9C-3K155-AXB
Articol completare/Info suplimentar 2 fără rulment cu bile
SVHC Nu edisponibil nici o informatie, adresativa la producator!