Numărul piesei 801 041
Producător SACHS 
Cod EAN 4013872715251
Garanție 24 de luni
54,44 RONcu TVA
45 RONfără TVA
Per osie 2
Partea de montare Axa fata stanga
Partea de montare Axa fata dreapta
Pt. nr. OE 1223835
Pt. nr. OE 1250820
Pt. nr. OE 1255350
Pt. nr. OE 1508111
Pt. nr. OE 1674672
Pt. nr. OE 1695818
Pt. nr. OE 1787358
Pt. nr. OE 1820399
Pt. nr. OE 1907038
Pt. nr. OE 2084212
Pt. nr. OE 30666530
Pt. nr. OE 31262470
Pt. nr. OE 3M51-3K099-AA
Pt. nr. OE 3M51-3K099-AB
Pt. nr. OE 3M51-3K099-AC
Pt. nr. OE 3M51-3K099-AD
Pt. nr. OE 9M51-3K099-AA
Pt. nr. OE 9M51-3K099-AB
Pt. nr. OE BBM2-34-38X
Pt. nr. OE BP4K-34-38XA
Pt. nr. OE BP4K-34-38XB
Pt. nr. OE BP4K-34-XB
Pt. nr. OE DV61-3K099-AC
Pt. nr. OE DV61-3K099-AD
Pt. nr. OE DV61-3K099-AE
Pt. nr. OE DV61-3K099-AF
SVHC Nu edisponibil nici o informatie, adresativa la producator!